Україна створює національного авіаперевізника – Володимир Зеленський

Запуск національного авіаперевізника, нові сучасні летовища, трансформація Міжнародного аеропорту «Бориспіль» у східноєвропейський авіахаб, відродження авіабудування та посилення співпраці з Європейським Союзом – це цілі на найближчі роки, заявив Президент України Володимир Зеленський під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм».

08:19 26.11.2021

відбулася робоча зустріч з  питань модернізації соціальної сфери

відбулася робоча зустріч з питань модернізації соціальної сфери

Сьогодні спільно із заступником Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерієм Бушковим, заступником Міністра соціальної політики України Віталієм Музиченком, заступником директора Департаменту технологічної модернізації соціальної сфери Міністерства соціальної політики України Альоною Гуменюк, заступником Голови правління пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександром Малецьким, заступником Голови Житомирської ОДА Віктором Градівським, головним спеціалістом відділу сприяння проектам цифрового розвитку департаменту координації проектів цифрової трансформації Валерієм Штабою, директором Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Оленою Грищук, головою Ушомирської територіальної громади Людмилою Малою, представником від розробника єдиної інформаційної системи соціальної сфери Тетяною Дзерою відвідали управління соціальної політики Коростенської РДА та відділ соціального захисту та охорони здоров’я Ушомирської сільської ради Коростенського району.

14:53 25.11.2021