Семінар вихователів в Ушомирському ДНЗ "Сонечко"

Дата: 31.01.2018 19:30

Фото без описуНа базі Ушомирського ДНЗ  «Сонечко» 30 грудня відбувся семінар вихователів дошкільних навчальних закладів  на тему: «Основні напрями освітньої роботи педагогів з реалізації національно -патріотичного виховання».

Привітно та з усмішкою  зустріли учасників семінару маленькі вихованці дитячого садочка.

Вихователі закладу показали високий професіоналізм своєї справи, налагоджену взаємодію у тріаді «педагог-дитина –родина». Заняття проходили у спокійному, виваженому тоні з дотриманням встановлених  годинних норм. Проводилися відповідно до віку і до тематики заняття фізкультхвилинки. Діти із зацікавленістю слухали вихователів, виконували поставлені завдання, чітко відповідали на запитання вихователів, декламували вірші про рідний край, прислів’я про національні символи.

Після відвідання та активного обговорення  трьох  відкритих занять  гостей семінару  запросили  на родинне свято до  актової  зали.  На святі панувала сімейна, затишна атмосфера. Мами і тата  активно брали участь  у святі: і танцювали, і співали, і грали в ігри зі своїми діточками.