Ушомирська громада
Житомирська область, Коростенський район

Дитячими словами про українську мову: серія відеороликів «Ой, що це?»

Дата: 01.05.2026 08:36
Кількість переглядів: 5

моваПродовжуючи інформаційну кампанію, реалізовану Міністерством культури України, наступний відеоролик серії «Ой, що це?» знайомить глядачів із словом «гайнувати».

Як і у попередніх випусках, головними героями є діти, що демонструють природність та щирість мовлення. Через їхнє сприйняття навіть незвичні або маловживані слова звучать легко та цікаво, допомагаючи глядачеві відкрити нові відтінки української мови та її багатство.

Серія «Ой, що це?» підкреслює, що мова – це не лише граматичні правила, а живий інструмент спілкування, гри та емоційного вираження, який доступний кожному з нас, від найменших до дорослих.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь