УВАГА ВАКАНСІЯ!!!

Дата: 22.03.2024 09:23

ПАТРОНАТНИЙ ВИХОВАТЕЛЬ

Ушомирська  сільська рада звертається до мешканців територіальної громади, які мають бажання стати патронатними вихователями та допомогти дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Патронатними вихователями можуть бути громадян України, який має досвід виховання дітей, належні житлові умови, належний стан здоров’я та достатній рівень матеріального забезпечення.

Грошове забезпечення за надану патронатним вихователем послугу становить 5 прожиткових мінімумів, соціальна допомога в розмірі 2 прожиткових мінімумів для кожної влаштованої дитини

Послуга патронатного вихователя є формою офіційного працевлаштування з відповідною оплатою праці, трудовим стажем та соціальною допомогою на утримання дитини

За детальною інформацією звертайтесь до:

Служби у справах дітей Ушомирської сільської ради,

(с. Поліське, вул. Жмаченка, 50; тел.: +380972040056)

КУ «ЦНСП Ушомирської сільської ради».

( с. Ушомир, вул. Наумова, 12; тел. +380982774804)