#тияк?: Новий сезон подкасту «Простими словами»

Дата: 13.02.2024 15:20

#тияк?: Новий сезон подкасту «Простими словами»

Фото без опису

Стартував новий сезон подкасту «Простими словами». І відкриває його розмова з ізраїльським професором Мулі Лахадом — про феномен стійкості під час тривалих воєнних дій та творчий підхід до роботи з травмою.

Одне з найбільших наукових досягнень Лахада — модель стійкості BASIC Ph, яка пояснює природні механізми подолання стресу. Гайда розбиратися  Випуск вже доступний на Apple PodcastsGoogle PodcastsSpotifySoundcloud та YouTube.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?».

Проєкт реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді України за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України й громадською організацією «Безбар’єрність».

Фото без опису