День захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 06:52

Дорогі наші захисники і захисниці, всі, хто захищає наш спокій, незалежність і майбутнє, на всіх фронтах, кордонах і в тилу, ми вітаємо ВАС зі святом! І впевнено можемо сказати, що не тільки сьогодні ВАШ День - він щодня, адже лише завдяки ВАМ можливий кожен новий день. Мільйони людей по всьому світу захоплюються вашим подвигом, силою і стійкістю. Ви випромінюєте світло, яке надихає, додає всім нам сил і зміцнює віру у щасливе майбутнє.

Ми дякуємо вам, наші герої, за вчора, сьогодні і за завтра, за цю прекрасну осінь і за 23 рік! Ми завдячуємо вам всім, що зараз маємо, відчуваємо і робимо. Дякуємо вам безмежно!

Хай Господь і Пресвята Богородиця зміцнюють ваші тіла і душі, наповнюють вас силою, енергією і здоров'ям. Наша віра в вас - найсильніша, наша любов до вас - найміцніша, наші молитви про вас - найцінніші. Зі святом вас, наші рідні захисники і захисниці, повертайся якнайшвидше додому здоровими і хай настане переможний мир в нашій країні!

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ