Слава Україні! Героям слава! Вічна пам’ять і шана загиблим!

Дата: 24.08.2023 08:11

Півтора року повномасштабного вторгнення… Майже десять років українсько-російської війни… Із 32 років незалежності України одну третину — воюємо із жорстоким, нахабним та агресивним сусідом. Але за ці роки ми глибоко усвідомили, що наша країна — сильна, незламна, об’єднана. Що наші люди — військові, медики, волонтери, звичайні українці — усі — Герої. Герої, які стояли, стоять і стоятимуть задля волі, свободи та незалежності держави, ім’я якій — Україна. Сьогодні родинам загиблих захисників вручили державні нагороди.

Орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджені: солдати Селюк Юрій Русланович та Троценко Юрій Анатолійович

Відзнакою військової частини (посмертно) нагороджений старший сержант Афонін Василь Васильович Ми маємо знати, пам’ятати й шанувати їх імена. Це лише маленька частина наших Героїв. Їх — сотні, тисячі! Тих, хто віддав своє життя за Батьківщину, і тих, хто сьогодні бореться, аби ми могли завтра сказати: «Так! Я — з України! Країни сміливих, вільних та незалежних людей!».

Слава Україні! Героям слава! Вічна пам’ять і шана загиблим!

Возможно, это изображение 5 человек

Возможно, это изображение 2 человека и текст