Сьогодні відбулось пленарне засідання чергової 33 сесії Ушомирської сільської ради.

Дата: 29.08.2023 15:02

Розпочинаючи пленарне засідання сесії, депутати вшанували хвилиною мовчання відданість та сміливість воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань, та світлу пам'ять про всіх громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Депутати розглянули ряд важливих питань, які регламентують функціонування та діяльність в різних сферах життєдіяльності територіальної громади. Також депутатами прийнято рішення щодо виплати матеріальної допомоги мешканцям громади, потерпілим внаслідок пожежі, ряд рішень з питань у сферах управління майном комунальної власності, земельних правовідносин та ін.

Рішення, прийняті на сесії, будуть оприлюднені на офіційному сайті громади.Возможно, это изображение 9 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 2 человека и текстВозможно, это изображение 10 человек, люди учатся, стол и текст