Плічопліч: Відновлення вулиці Зелена у селі Трифонівка

24 Серпня 2023 • 15:42

Кіл-сть переглядів: 45

FacebookTwitterПоширити

У селі Трифонівка на Херсонщині, у рамках всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч”, Житомирськими будівельниками тривалий час ведуться відновлювальні роботи, спрямовані на відбудову будівель та інфраструктури.

Наразі ремонтні роботи проводяться по вулиці Зелена. Одним із головних завдань робітників є заміна пошкоджених вікон, що були розбиті осколками та вибуховою хвилею під час обстрілів. Також, у 36 будинках проводиться ремонт покрівлі та відновлення фасадів.

Окрім житлових будинків, будівельники також активно допомагають у відновленні дитячого садочка. Це має велике значення для місцевої громади, адже дитячий садок – не просто місце де діти проводять час, це установа де відбувається навчання і розвиток майбутнього покоління.

Фото без опису

Ці кроки допоможуть жителям села повернутися до нормальних умов проживання і відчути безпеку й комфорт у власних будинках.

Проєкт “Пліч-о-пліч” є відображенням справжньої солідарності та підтримки між різними областями України. Ініціатива Житомирщини показує, що коли сили об’єднуються, можна досягти значних позитивних змін і сприяти відновленню не тільки будинків, а й громадського духу.