«Золотий хрест» Щиро вітаємо з нагородженням!

Дата: 11.07.2023 11:04

Фото без описуЩиро вітаємо з нагородженням  воїна, жителя села Білощиці  Мазуна Івана Володимировича, нагрудним знаком  Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» за успішне виконання бойових завдань. Це висока основна нагорода для рядового і сержантського складу, яку за певних умов отримують ті бійці, які за відсутності офіцера взяли на себе командування діями підрозділу. Вона була презентована Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним 23 грудня 2022 року. Сьогодні, в час, коли підступний ворог зі зброєю в руках паплюжить нашу рідну землю, наші земляки, справжні патріоти, нащадки славетних гетьманів та козаків, стримують навалу російської армії та гідно дають їй відсіч. Дякуємо за захист! Хай синьо-жовті кольори замайорять по всій звільненій від ворога Україні. Хай твоя відвага та сталевий дух стануть прикладом для наслідування! Міцного здоров’я та Перемоги!(blue_heart)(yellow_heart)