Щороку 1 червня ми відзначаємо День Захисту дітей.

Дата: 01.06.2023 15:04

Сьогодні, як ніколи, всі діти України потребують захисту та підтримки, адже дитина і війна – це несумісні поняття.

Найменших жителів громади – вихованців дошкільних навчальних закладів, в цей день привітали працівники служби у справах дітей та КУ «Центр надання соціальних послуг» Ушомирської сільської ради. З нагоди свята дітям подарували канцелярські товари, розмальовки, предмети національної символіки України.

Бажаємо всім дітям України мирного неба, щасливого дитинства, веселого літнього дозвілля.Возможно, это изображение 6 человек и ребенокВозможно, это изображение 5 человекВозможно, это изображение 13 человек и ребенокВозможно, это изображение 3 человека, ребенок и текст