Вічна пам'ять синам України!

Дата: 12.05.2023 11:11

Сьогодні, напередодні Дня матері, зустрілися з матерями та дружинами Героїв Ушомирської громади, які віддали свої життя, боронячи незалежність нашої країни у війні з російським агресором. Багато болю, багато сліз і великого горя…Важкі часи проживає зараз наша держава. Але те, що пережили рідні, не виміряти ніякими словами. Це найстрашніше горе на землі – втратити наймилішу та найріднішу людину…. Вклоняємося вам і дякуємо за сонце, за тихий день тут... Допоки будемо жити ми, будемо робити все можливе, щоб ви відчували нашу підтримку. Будемо згадувати ваших синів-Героїв завдяки яким є вільна Україна. Хай Господь дає вам енергії вистояти в ці страшні часи і зберегти ту любов, яка є в кожному вашому серці, незважаючи на це велике горе, яке ви пережили.

Слава Україні! Героям слава! Вічна пам'ять синам України!https://www.facebook.com/groups/165771517327269Фото без опису