День пам’яті та примирення.

Дата: 08.05.2023 08:54

Щороку 8 травня Україна схиляє голову разом з усім цивілізованим світом. Ми вклоняється перед усіма, хто захищав і захистив життя. Перед тими, хто скидав нацистські прапори на звільненій території та хто відчиняв ворота концтаборів, хто повертав народам свободу, хто знищив і засудив нацистське зло. Ми сумуємо за всіма невинними життями, знищеними Другою світовою війною. Другий рік поспіль Україна відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної війни. Щодня гинуть мирні українці, щодня наші Захисники та Захисниці борються!

Вічна пам’ять усім, хто ціною свого життя виборював волю, правду, незалежність.Фото без описуДень пам’яті та примирення