Триває місячник благоустрою та чистоти на території нашої громади!

Дата: 14.03.2023 11:40

Фото без опису
Традиційно, напередодні Великодніх свят, як порядні ґазди, наводимо у лад у наших селах.
Просимо всіх жителів громади долучитись до заходів та привести до належного стану свої прибудинкові території, зелені зони та тротуари прилеглі до території садиби. Також звертаємо особливу увагу власників, які постійно не проживають у своїх будинках (батьківські будинки, спадщина, тощо), на необхідності приведення до належного санітарного стану прилеглі та прибудинкові території.
Чистота, порядок та благоустрій нашої громади залежить від кожного з нас. Можемо підмалювати, прибрати, висадити квіти🌹, щоб вулиці й двори були охайними.
Звертаємось до керівників підприємств, організацій, установ, закладів усіх форм власності, власників приватних підприємств, торгівельних закладів, кафе та жителів громади привести до належно естетичного та санітарного стану прилеглі території та території, які перебувають у власності або користуванні, а також паркани та фасади будівель. Провести озеленення територій, встановити урни для сміття.
При прибиранні кладовищ, просимо не створювати стихійні сміттєзвалища, а зносити сміття у спеціально відведені місця.
 Тож давайте разом зробимо громаду чистою, привабливою і комфортною для проживання! Долучайтесь, не будьте байдужими! Дякуємо Вам за розуміння та допомогу.🙏
Приємно жити в чистій та квітучій громаді.🌹🥀🌺🌻🌷
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ.🇺🇦