Сьогодні День добровольця.

Дата: 14.03.2023 11:39

Фото без описуЗа покликом серця!

9 років тому, в 2014-му, сотні українців взяли до рук зброю та пішли боронити Україну, її суверенітет та незалежність.

24 лютого 2022-го, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення, ми вкотре відчули неосяжну силу добровольчого руху, адже тисячі українців у один день згуртувались, аби дати відсіч ворогу.

Сьогодні День добровольця. Військові, волонтери, медики, механіки, водії, аграрії, вчителі та багато інших людей добровільно об’єдналися в одне багатомільйонне народне військо, щоб боротись з російськими окупантами .

Ми можемо не помічати один одного в буденні часи та коли бачимо загрозу нашій країні – не вагаємось жодної хвилини . Саме наша здатність миттєво об’єднуватись у час випробувань, знаходити спільну мову й боротися разом - створює наш характер, підкреслює незламність волі. Бо ми українці і не можемо вчиняти інакше.

Потужна підтримка Збройних Сил усім народом України, щирий волонтерський рух, солідарність усіх наших людей – це передумови перемоги. Нашої Української Перемоги!

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: низький уклін вам, наші захисники, Божого захисту і щирі слова подяки кожному із вас за незламність бойового духу, приклад відповідальності за долю нації і держави.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

День добровольця ми дякуємо і шануємо живих та низько схиляємо голови перед рідними полеглих Героїв з вдячністю за чин.