Маленькими кроками до великої ПЕРЕМОГИ!

Дата: 06.02.2023 15:29

Фото без описуНаша благодійна коляда "Коляда громадою лунає, збір для підтримки ЗСУ розпочинає" за декілька днів зібрала більше пів мільйона– 505 139 гривень!!!!Люди – ви неймовірні!!! Наша маленька громада, в якій живуть люди з великим добрим серцем та щедрою душею! Сьогодні наші хлопці та дівчата ціною власного здоров’я, а інколи і життя боронять наш мир та спокій, завдячуючи їм, ми можемо працювати та спокійно спати у теплих домівках, в час, коли наші воїни в холодних окопах та під зливою куль. «Де ви знаходите сили і мужність, витримку і терпіння, аби дивитись ворогу в обличчя, давати відсіч і йти далі?» Ставимо питання нашим незламним захисникам, а вони посміхаючись відповідають: «Бо знаємо заради кого і чого стоїмо💙💛». Щиро дякуємо усім добрим людям, які долучилися до збору та волонтеру Віталію Петровичу Присяжному-Жилко за допомогу. За кошти, зібрані вами, відповідно до замовлень наших захисників, було придбано все необхідне та відправлено за призначенням, а саме:

позашляховик Land rover;

тепловізор;

старлінк,

5 генераторів,

інвертор,

3 шліфмашинки,

акумулятор та диски, цепи, масло, напильник до них;

2 зварювальні апарати, маска зварювальника,

2 бензопили, шини, цепи та масла до них

2 плитоноски, один набір бронеплит керамічних, 3 каски;

шини-диски (4 од.), стояночний тормоз, набір інструментів великий,

ліхтарики, рукавиці робочі інше. Тільки гуртом здолаємо окупанта. Маленькими кроками до великої ПЕРЕМОГИ!https://www.facebook.com/100002088720420/videos/630947412133469/