Сьогодні вшановуємо пам’ять жертв Голокосту.

Дата: 27.01.2023 14:07

Фото без опису

Трагедії, яка не мала і не має права повторитись. Злочину проти людства, що мав і має нагадувати світу, до чого може призвести люта ненависть диктаторів та тиранів. Історії, яка на віки мала стати пересторогою для всіх держав світу. Ми згадуємо мільйони невинно вбитих євреїв і одночасно стаємо свідками нових злочинів. Коли у центрі Європи ми бачимо новий прояв ненависті, нетерпимості та заперечення існування іншої нації - української нації.  Голокост — це трагічна сторінка в історії людства. І вже майже рік відбувається геноцид українського народу. Але правда і справедливість завжди перемагають  тиранію та агресію! І ми свою правду та свободу виборемо, завдяки нашій історії, завдяки силі наших воїнів та вічності нашого народу.