відбулось перше в цьому році засідання виконавчого комітету Ушомирської  сільської ради

Дата: 25.01.2023 15:43

Сьогодні Фото без описуи, під час якого було розглянуто низку  важливих для життєдіяльності громади питань:

1 Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Ушомирської сільської ради від 30.11.2022 № 75

2 Про звіт поліцейських офіцерів громади за 2022 рік

3.Про затвердження заходів щодо попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження стосовно дітей на території Ушомирської  територіальної громади у 2023 році

4 Про затвердження заходів щодо соціальної підтримки сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, попередження випадків неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання і утримання дітей на території Ушомирської територіальної громади у 2023 році

5 Про затвердження Висновку органу опіки і піклування Ушомирської сільської ради щодо доцільності позбавлення батьківських  прав Башинської Т.В. та призначення опікуна над дитиною.

1. Про зміну Горовій А.А. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти.
  2. Про зміну Горовій А.А. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти.
  3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до  виконкому сільської ради  за  2022 рік.
  4. Про затвердження плану роботи військово-облікового столу Ушомирської сільської ради на 2023 рік.
  5.  Про виконання розпорядження начальника обласної військової адміністрації Віталія Бунечка від 08.11.2022 № 325 «Про заходи щодо забезпечення особливостей призову на строкову військову службу та діяльності призовних комісій під час дії воєнного стану.
  6. Про внесення змін до складу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, та внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, та затвердження нового складу комісії .
  7. Про зняття з квартирного обліку.
  8. Про затвердження заходів з відзначення у 2023 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

9.  Про затвердження орієнтовного плану роботи виконавчого комітету Ушомирської сільської ради на 2023 рік та на І квартал 2023 року
  10.  Про надання матеріальної допомоги жителям Ушомирської сільської ради, яким виповнюється  90, 95 років у 2023 році
  11.  Про затвердження графіку особистого  прийому громадян посадовими особами виконавчого комітету Ушомирської сільської ради на 2023 рік
  12. Про внесення змін до Списку посадових осіб, яким надається право роботи з документами, які містять службову інформацію з мобілізаційних питань
  13. Про передачу вугілля з балансу відділу освіти, молоді і спорту на баланс Ушомирської сільської ради .
  14. Про впорядкування нумерації житлових будинків, господарських будівель і споруд села Красногірка
  15. Про затвердження вартості ритуальних послуг на 2023 рік

Працюємо, Ваша Ушомирська громада.