Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2022 15:27

Фото без опису

В останні роки ми особливо відчули, наскільки важливою є роль волонтерів для України. Війна змусила нас, як ніколи раніше, переосмислити свої пріоритети і визначити, що для нас найважливіше – життя у мирі на своїй рідній землі. Є люди, для яких немає нічого неможливого! Це – волонтери. Люди, яким не байдужі важливі проблеми, хто готовий допомагати їх вирішувати, знаходити необхідне, привозити, передавати і ділитися теплом. Люди, які не залишаються осторонь, а кидаються кожного разу з повною самовіддачею допомагати країні. Наразі волонтери України — це, так звана, мобільна резервна армія України, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, тероборону та кожну людину, яка цього потребує. Волонтери — герої нашого тилу, вони роблять все можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців перемогу. Дякуємо всім, хто долучається до цього благодійного руху. Ми знаємо, і з гордістю можемо сказати, що серед їх числа є і наші жителі громади! Дякуємо кожному за ваші зусилля, хвилювання, терпіння, безсонні ночі, чуйність, відважність, сміливість, за те, що робите велику справу, не вимагаючи нічого натомість. Кожен на своєму місці, але всі заради одного: щоб одного дня усі повернулися до рідної домівки, мирної країни на вільну та незалежну українську землю! Пишаємось вами, наші безстрашні, і просимо лише про одне: бережіть себе — ви наш скарб!

Слава Україні!🇺🇦

Героям України слава!💙💛