ОБГРУНТУВАННЯ

Замовник: Комунальне Гулянецьке підприємство

Код ЄДРПОУ: 33555045

Адреса: 11563, Україна , Житомирська обл., с. Гулянка, вул. Молодіжна, 11а

Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

№ з/п

Очікувана вартість та/або розмір бюджетного призначення

Ідентифікатор закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

очікуваної вартості закупівлі

«дизельний трифазний генератор»

ДК 021:2015:

31120000-3: Генератори

450 000,00

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів»» надається обгрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення щодо закупівлі .

Для забезпечення Комунального Гулянецького підприємства дизельним генератором.

Вимоги

Максимальна потужність,

Номінальна потужність,

Вид палива

Напруга,

Система пуску

Фази

Час безперервної роботи, год.

Паливний бак з датчиком рівня палива

Об’єм паливного бака, л

Шумозахисний стальний кожух

Антифриз, масло

Автоматичний регулятор напруги

Гарантія

кВт 33

кВт 25

дизель

В 230/400

електростартер

трифазний

не менше 9

в наявності

в наявності

12міс./1000 мотогодин

У вартість товару дизельного генератора Постачальником мають бути включені наступні послуги та витрати:

- податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені;

- послуги з транспортування до місця поставки (передачі);

- навантаження/розвантаження;

- послуги монтажних робіт;

- послуги пусконалагоджувальних робіт;

Всі необхідні матеріали для виконання даних послуг за рахунок Постачальника.

На підтвердження вищевказаного надати гарантійний лист.

Додаткові вимоги:

1. Товар повинен бути новим, не відновленим.

2. Всі основні компоненти товару повинні бути оригінальними, заміна компонентів на неоригінальні забороняється.

3. Порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника за всіма вищенаведенеми характеристиками (обов’язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника), у разі не відповідності технічних характеристик, зазначених в пропозиції, така пропозиція відхиляється.

4. Гарантія від виробника (постачальника): не менше 12 місяців/1000 мотогодин з дати отримання Товару від продавця, а саме з дати підписання видаткової накладної. Учасник повинен надати гарантійний талон.

5. Інформація про відповідність товару технічним вимогам повинна бути підтверджена:

- міжнародним сертифікатом якості;

- українським сертифікатом відповідності;

- декларацією відповідності на території України;

- висновками санітарно-епідіологічної служби України.

Очікувана вартість закупівлі формувалась відповідно до рішення Ушомирської  сільської ради №657 від 03.11.2022 року, передбачена  річним планом закупівель на 2022 рік та формувалася шляхом моніторингу аналогічних процедур закупівель та визначена згідно середньої вартості на ринку 3-фазних безшумних дизельних генераторів з відповідними технічними характеристиками

Методом підрахунку визначено очіковану вартість на основі середньої ціни пропозицій потенційних учасників.

Таким чином вартість закупівлі складає: 450 000 грн.00коп. в т.ч. ПДВ.