Наші воїни сильні, бо знають, що за ними - надійний тил

Дата: 17.10.2022 11:56

Фото без описуНаші воїни сильні, бо знають, що за ними - надійний тил? . То ж поки вони захищають рідну Україну від рашистів, ми як можемо, підтримуємо їх бойовий дух. ?? Чергову передачку відправили для воїнів на передову: більше 100 літрів борщової запраки аби хлопці мали змогу наварити нашого українського борщику. 200 шт. сухого душу. Від медичних працівників нашого ПМСД - шкарпетки, чай та кава. Також заклади освіти нашої громади приготували багато різної смачненької випічки, наліпили вареничків та напекли налісничків.??? Хай хлопці посмакують солоденьким, бо ж готували з любов'ю??. А ще вітання від діток- листи, малюнки та оберіги. Молилися за наших воїнів, за перемогу правди та справедливий мир. Дякуємо наші захистники та захистниці, ви кожного дня неймовірною ціною даруєте нам шанс на звичне та безпечне життя?? Ми цінуємо кожну хвилину??

Обіймаємо кожного та кожну?

Ми переможемо!!! Все буде Україна??https://www.facebook.com/groups/165771517327269/permalink/1258852394685837/