Осінь – час збирати урожай та підводити підсумки сезону!

Дата: 14.10.2022 11:54

Фото без опису

У травні 2022 року ми розпочали проєкт «Сади Перемоги Ушомирської громади» . А сьогодні вже зібрали гарний врожай городини!??????? Працівники сільської ради, старостатів, структурних підрозділів, відділу освіти та закладів освіти Ушомирської громади своїми руками і щоденною працею доглядали городину, щоб в результаті отримати щедрі дари осені! Більша частина врожаю вже перероблена (заморожена, законсервована, заквашена). Цього року гарно вродила капуста , морква , буряк, все, що потрібно для приготування нашого українського борщику! ????Тож працюємо над борщовою заправкою. Робимо заготовок багато, не лінуємось і не зупиняємося! Адже велика частина вирощеної продукції йде ЗСУ та для мешканців Бородянки!

Важливо перемагати на усіх фронтах та підтримувати один одного!?

Дякуємо усім, хто доєднався, мотивував, ділився своїм досвідом!https://www.facebook.com/100002088720420/videos/502469881742356/