Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 14:50

Вітаємо зі святом першого дзвоника батьків, вчителів і, звісно, діточок. Сьогодні розпочинаємо новий навчальний рік. Не схожий на попередні, нелегкий та надвідповідальний. Без звичних лінійок, без звуку першого дзвоника в руках першачків, але починаємо незважаючи ні на що. Адже кожна дитина  повинна отримувати знання незалежно від обставин, які склалися. Ми вже не з чуток знаємо що таке дистанційне навчання, тому завдяки досвіду батьків і дітей, завдяки нашим висококваліфікованим педагогам зможемо зробити освітній процес якісним та безпечним. Бажаємо всім, щоб цей навчальний рік пройшов вдало - без тривог, коронавірусів і ворожих танків. І це справді щастя, коли немає онлайну, а є школа зі смиканням за косички, позиченою ручкою, списуванням у сусіда, перегонами на перерві, ароматними булочками з їдальні...
Освіта - це майбутнє і незабутнє!
Тож хай цей рік буде плідним та успішним. А головне, щоб останній дзвоник всі ми зустрічали вже у вільній мирній Україні!!!??ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ