Серпнева конференція

Дата: 31.08.2022 10:01

Традиційно кожен новий навчальний рік педагоги розпочинають серпневими конференціями, які об’єднують, мобілізують, надихають любов’ю до професії, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації, мотивують педагогічну спільноту удосконалювати форми і методи роботи зі здобувачами освіти.

Сьогодні відбулася серпнева зустріч освітян Ушомирської громади « Підготовка закладів освіти Ушомирської громади до 2022- 2023 н.р.в умовах воєнного стану», у ході якої було окреслено основні завдання, реалізація яких буде здійснюватися у 2022/2023 навчальному році: створення у закладах освіти максимально безпечних умов освітнього процесу; забезпечення продовження здобуття освіти дітьми за місцем їх постійного чи тимчасового перебування; надання якісних психолого-педагогічних послуг; продовження реформи «Нова українська школа» на рівні базової середньої освіти; забезпечення якісного професійного розвитку освітян; упровадження нових освітніх технологій, компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів до навчання здобувачів освіти.

Колективи закладів освіти створили безпечне освітнє середовище для своїх учнів та вихованців і, незважаючи на випробування сьогодення, педагоги громади впевнено тримають освітній стрій.Фото без опису