Дата: 25.07.2022 16:24

Так, завдяки співпраці та підтримці благодійних організацій та волонтерів, що співпрацюють з Коростенською районною військовою адміністрацією, а саме БО "Вітер Надії і Любові", внутрішньо переміщені особи, які нині перебувають в Ушомирській територіальній громаді, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, постільної білизни та посуду.

Як відзначає начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк: «На сьогоднішній день наша задача не тільки доставити гуманітарні вантажі до людей та забезпечити їх всім необхідним, надати тимчасове житло. Ми маємо підтримати внутрішньо переміщених осіб і морально, допомогти їм влаштувати своє життя, повернутись до роботи, навчання тощо. Маємо створити комфортні умови аби люди знову почувались у безпеці».

Робота з внутрішньо переміщеними особами, які постраждали внаслідок російської агресії на території України продовжується. Адже щоденно до Коростенського району приїжджають все нові і нові жителі постраждалих міст і сіл України.

Тому в найближчий час гуманітарною допомогою буде забезпечено ряд інших територіальних громад району. Для цього списки тих, хто постраждав внаслідок війни постійно оновлюються, уточнюються, гуманітарна допомога від благодійних організацій формується спільно з їх представниками відповідно до потреб людей.