З турботою про кожного.

Дата: 26.03.2022 16:20

Фото без описуВ Україні триває місяць, що зветься "лютий березень".

Ми можемо не пам'ятати, який сьогодні день тижня, але пам'ятаємо, що 31 день війни. З перших днів війни жителі нашої громади об'єдналися в єдину потужну "армію пірдтримки". Ми разом збирали продукти харчування, речі, засоби гігієни та все необхідне задля підтримки ЗСУ та всіх. хто боронить нашу країну. Дбаємо і про мешканців, які у час війни опинились у складних життєвих обставинах. Щоденно працюють соціальні працівники, готуються продуктові набори для потребуючих верств населення. Насамперед

дбаємо про внутрішньо переміщених осіб. На сьогодні до нашої громади приїзджає чимало переселенців. Це люди, у яких війна відібрала домівку, які потребують допомоги. Після вимушеного життя у бомбосховищах, під звуками сирен та вибухів, зеленими коридорами, блокпостами вони змогли вибратися туди, де відносно тихо та відносно безпечно. Частина приїхала до родичів, а решта заселяється в вільні будиночки.

Тепер вони потребують нашої небайдужості, нашої підтримки. На території нашої громади працюють і волонтери, разом ми забезпечуємо переселенців всім необхідним. Тож маємо єднатися і надалі підтримувати один одного, бо чужої біди не буває.

Дякуємо кожному, хто докладається до прискорення української перемоги! Хай кожен буде в безпеці??

Дякуємо Богу за те, що маємо! Молимося за наших захисників та працюємо для перемоги! Все буде Україна! ?? Разом ми сила! Ваша Ушомирська громада!??