ВАРТО ДОСЛУХАТИСЯ

Дата: 07.07.2022 14:56

Війна не закінчилася - розслаблятися не час ??Послаблення заборон не означає дозвіл на все ??Дотримуємось правил перебування у лісових масивах і не наражаймо на небезпеку себе й оточення ????????????????????Відповідно до рішення ради оборони області змінено правила відвідування лісів під час воєнного стану.

?? ???? На всій території Житомирської області дозволено відвідування лісів населенням для збору дикорослих ягід, грибів, лікарської сировини, тощо.

? ?Заборона відвідування лісів продовжує діяти:

???? у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з республікою білорусь;

???? на території місцевостей, що були тимчасово окуповані (населені пункти: с.Радча, с. Нова Радча, с. Стара Радча, с. Грезля, с. Давидки, с. Тичків, с. Вільхова, с. Ровба, с. Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району).

??Звертаємо увагу мисливців??

?? Заборонено проведення будь-якого полювання в період воєнного стану, окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь.

Закликаємо всіх дотримуватися визначених правил та обмежень заради власної безпеки та оточуючих.