«Сади Перемоги»

Дата: 08.07.2022 14:51

Фото без описуНаші люди неймовірні????????

Ще один день війни… Ще один день горя, сліз та болю. А так хочеться МИРУ, хочеться обійняти чоловіка, діда, брата, сина, доньку, дружину – нашого славного, безстрашного Воїна, який боронить нас від рашиського окупанта-нелюда. Хочеться подякувати Йому за безкорисну самопожертву заради нашого мирного сну, заради посмішки наших дітей!.. Чекаємо Вас, наші ріднесенькі, якнайскоріше додому; хочемо сказати, що ми завжди з Вами - думками, молитвами, в кожному куточку нашої країни, в кожному малесенькому селі. У наших старостинських округах кожен житель став до бою, у кожного свій фронт і своя місія. Сьогодні першу зелену продукцію відправляємо нашим ЗСУ та ТРО! ????????????????????????????????

Разом – ми один великий механізм, в якому кожен працює на спільну мету – Перемогу! Ми переможемо!!!????????