З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2022 09:09

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей.  Наші дітки заслуговують на безтурботне та щасливе дитинство.  Адже саме вони наша мотивація відстоювати нашу країну, виборювати незалежність, бути сильними та незламними! Одна лише дитяча посмішка здатна долати усі людські біди. Зараз дуже важливо влаштовувати для діток різноманітні забави. Сьогодні маленькі рученята робили обереги та листівки для воїнів ЗСУ . Добре, що можемо проводити для дітвори гарні патріотичні заходи. Адже така зворушлива підтримка бойового духу для наших захисників вкрай необхідна.                Нам є кого захищати! Наші любі діти, наскільки важливо, аби ви були щасливі усе своє життя. Ми хвилюємось за вас та хочемо захистити у найскрутніші часи. Бажаємо, аби ви ніколи не знали горя, і зробимо все заради цього. З Днем захисту дітей!

Возможно, это изображение текст «миру!»

Возможно, это изображение 4 человека, ребенок и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 20 человек, люди стоят, люди занимаются спортом и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 3 человека и в помещении

Возможно, это изображение 3 человека, ребенок, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, ребенок и люди стоятВозможно, это изображение 5 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 3 человека, ребенок и люди стоятВозможно, это изображение 3 человека и ребенокВозможно, это изображение 3 человека, ребенок, люди сидят и люди стоятВозможно, это изображение 5 человек, ребенок и на открытом воздухеВозможно, это изображение 1 человек, ребенок, стоит и на открытом воздухе