23 травня - День Героїв.

Дата: 23.05.2022 07:21

Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Передусім це свято лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. Українські герої – це воїни, лікарі, пожежні, волонтери, це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали на захист своєї Батьківщини, які боролись та продовжують боротись за рідну землю. Ми живемо в час війни. Коли ніде в Україні немає безпечного місця. Коли щодня ми боремось за перемогу й щоночі засинаємо з вірою в краще. Ми продовжуємо жити. Жити з втратами та болем в серцях. Зі сльозами на очах ми дякуємо Богу та захисникам України за кожен новий ранок. За нами правда. У нас сильні та мужні захисники на передовій. З нами весь цивілізований світ. З нами Всевишній.

Вічна слава всім, хто став на захист України!

Вічна пам?ять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу!

Слава Україні! Переможемо!