Добрі справи єднають.

Дата: 04.05.2022 10:05

Триває війна. Збільшується кількість внутрішньо переміщених осіб. Люди їдуть до нашої громади в безпеку та шукають тут прихистку і підтримки. Переїжджають з небезпечних регіонів, зі Східних теренів... Ми продовжуємо бути міцним тилом для України. Працюємо, турбуємось про тих, кому потрібна підтримка.

Звертаємося до всіх жителів нашої громади, до всіх, хто має можливість надати житло ( окремі будинки чи прихисти в своїх помешканнях) біженців: прийміть, прихистіть, обігрійте, допоможіть!!!! У цій війні немає чужої біди. У цій війні кожен українець - свій.

До відома: інформацію про наявність житла повідомляйте старостам.

450 грн/міс на людину

Власники житлових приміщень, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб можуть отримати компенсацію. Розмір компенсації складає близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.

Щоб запропонувати своє житло до проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію необхідно подати заяву до органу місцевого самоврядування за місцем проживання або через сайт prykhystok.gov.ua про готовність прийняти у себе переселенців.

Бажаємо нам усім перемоги! Ми сильна нація. Ми переможемо!