Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Дата: 13.03.2022 11:23

Возможно, это изображение (огонь, на открытом воздухе и текст)Шановні палії, а ворожі танки ви так само будете палити? Чи вашої рішучості вистачає тільки на те, щоб завдавати шкоди довкіллю в таких складних для країни умовах?

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 1??7?? загорянь залишків сухої рослинності в області ????????????????????? Внаслідок пожеж вогнем пройдено 3??2?? га території. Займання сухостою зареєстровані на території усіх чотирьох районів області: Житомирського, Коростенського, Бердичівського та Новоград-Волинського. Зокрема, в с. Нове Життя Малинської територіальної громади полум’я з трави перекинулося на пустуюче обійстя, внаслідок чого вогнем знищено дім і 2 господарчі будівлі. Найбільші за площею пожежі сухостою, які сягнули 4 га, спалахнули в м. Коростень та у с. Турчинка Новоборівської територіальної громади.

????Рятувальники Житомирщини закликають населення утриматися від спалювання залишків сухої рослинності та не шкодити екології регіону ?????? Пам’ятайте, що з минулого року паліїв карають величезними штрафами. Однак жодні гроші не вартують того часу, який вогнеборці витрачають на гасіння таких загорянь, коли необхідно приходити на допомогу людям в умовах війни??????Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек и дорога)