Сьогодні відбулася позачергова сесія.

Дата: 22.02.2022 15:18

Було розглянуто наступні питання:

Про затвердження Програми підтримки державної установи - «Військова частина А1796» Міністерства оборони України на 2022-2024 роки

Про внесення змін до бюджету Ушомирської сільської територіальної громади на 2022 рік

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VІІІ скликання № 415 від 01 грудня 2021 року

« Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів

та учнів пільгових категорій закладів освіти Ушомирської сільської ради на 2022 рік»

Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії VІІІ скликання № 416 від 01 грудня 2021 року

« Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування вихованців у закладах дошкільної освіти Ушомирської сільської ради на 2022 рік» Збільшена вартість безкоштовного харчування у дошкільних навчальних закладах та закладах загальної освіти Ушомирської сільської ради ( вартість харчування учня 18 грн, вартість харчування дітям садочків до 3-х років -36 грн. від 3 до 6 років - 42 грн. на день)

Про надання матеріальної допомоги

Також на позачерговій сесії розглянули безпекове питання та виділили 200 тисяч гривень на виконання заходів Програми підтримки Сил територіальної оборони та сприяння оборонній та мобілізаційній роботі.

Рішення прийняті!

Щиро дякуємо присутнім депутатам за оперативність і злагоджену роботу!

Єднаймося навколо добрих справ! Сильніші разом!

Україна понад усе! Ваша Ушомирська громада