Мистецтво без бар’єрів: усуваємо перепони на шляху самовираження особистості

Дата: 07.02.2022 09:25

Фото без опису

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти долучається до реалізації Нацстратегії зі створення безбар’єрного середовища та наголошує, що мистецтво має бути доступне всім без винятку. Для того, щоб це було можливим ми повинні працювати над тим, аби прибрати ті перепони й бар`єри, які стають на шляху до сприйняття мистецтва та самовираження особистості через мистецтво.

Початок процесу створення безбар’єрного простору уже покладений і набирає обертів, а от його розвиток, розширення та підтримка залежить від кожного з нас.

За ініціативи першої леді України Олени Зеленської створено «Довідник безбар’єрності», у якому вказані нові норми безбар’єрної мови, що допоможуть у формуванні нової етики спілкування.

Він підготовлений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

«Безбар’єрне та відкрите суспільство, де кожен відчуває, що до нього ставляться з повагою попри будь-які ознаки й статуси, і знає, що у нього є рівний доступ до можливостей, має перспективи для розвитку», – зазначають у Держагентстві України з питань мистецтв та мистецької освіти.

«Довідник безбар’єрності» можна знайти за посиланням – https://bf.in.ua/

Переходьте та користуйтесь!