Запишіться на вакцинацію вже сьогодні та захистить своє життя, – Віктор Градівський під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 03.02.2022 13:35

Фото без опису

На цьому сьогодні, 03 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також він повідомив, що з середини січня на Житомирщині спостерігається стрімке зростання хворих на коронавірус.

«Зараз у стаціонарах лікуються 773 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 408 людей. Під апаратами ШВЛ – 19 хворих», – розповів Віктор Градівський.

Заступник голови Житомирської ОДА також нагадав, що отримати бустерне щеплення можна так само, як і перші дві дози, записавшись до будь-якого пункту чи центру вакцинації. Бустер можна зробити будь-якою вакциною.

Втім, рекомендовано отримати третю дозу мРНК-вакциною (Pfizer чи Moderna), адже наявні дослідження показують, що це дасть найкращий ефект, незалежно від того, якими вакцинами був зробленим базовий курс.

Віктор Градівський ще раз наголосив, що тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби.

«Якщо ви вакцинувалися більш ніж пів року тому, зробіть бустерне щеплення. Якщо ви ще не маєте жодного щеплення від COVID-19, запишіться на вакцинацію вже сьогодні та захистить своє життя!», – додав Віктор Градівський.

Станом на 03 лютого від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 911 480 осіб. Зараз у лікарнях області знаходиться лише 4 % пацієнтів із важким перебігом хвороби, які вакциновані двома дозами від COVID-19.

Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ щодо термінів бустерного щеплення. Бустер – це додатковий захист, якого потребує ваш організм вже сьогодні.

Станом на 03 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 10 157 жителів.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що за минулу добу, 02 лютого, у Житомирській області зареєстровано 2933 нові лабораторно підтверджені та 10 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

FacebookTwitterПоширити