Староста Новинського старостинського округу Ірина Бордюг інформує про свою діяльність.

Дата: 25.01.2022 14:12

До Новинського старостинського округу входять села: Новина, Олександрівка, Рудня. Станом на 01.01.2022р. нараховується 142 двори, населення округу складає 233 чоловік, з них:

· Дітей до 18 років – 37

· Людей пенсійного віку – 45

· Працездатне населення – 141

На території округу функціонує: Будинок культури, сільська бібліотека та фельдшерський пункт.

Протягом року проводився благоустрій сіл, під час якого було здійснено наступні роботи: упорядкування територій населених пунктів, узбіччя доріг, пофарбовано огорожу на місцевому кладовищі; прибирання території кладовищ; видалення аварійно-небезпечних дерев, розчищення від кущів та чагарників територій кладовища, побілка та фарбування зупинок громадського транспорту, ліквідовано несанкціоновані сміттєзвалища, проводилось профілювання та підсипання доріг.

За кошти Ушомирської ТГ проведено ремонт Будинку культури: замінено вікна та двері, збільшено енергопотужність та замінено електропроводку, встановлено світильники, кондиціонери для опалення, придбано жалюзі, тюлі, нове сценічне вбрання. Проведено ремонт другого поверху приміщення Будинку культури та облаштовано робочі кабінети та сільську бібліотеку. Закуплено меблі та оргтехніку.

У рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» у 2021 році об’єкти соціальної сфери та жителі округу отримали доступ до високошвидкісного інтернету.

Підключено вуличне освітлення у с. Новина.

У старостинському окрузі є колектив аматорів, який бере активну участь у культурному та громадському житті громади разом з старостою.

Проводилися різноманітні культурні заходи до свят. Старостинський округ взяв активну участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням на території округу громадського порядку.

Протягом року староста виконувала обов’язки:

· ведення господарських книг

· видача довідок різного характеру

· оформлення субсидій

· прийом та оформлення документів на всі види допомог, пільг та компенсацій через «ІІС «Соціальна громада»

· ведення обліку військовозобов’язаних

· особистий прийом громадян

· участь у навчаннях та тренінгах

· участь у засідання виконавчого комітету пленарних засіданнях Ушомирської сільської ради та засіданнях її постійних комісій;

· представлення інтересів жителів села, здійснення комунікацію між владою та громадою села.Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (6 человек и люди стоят)