Ми продовжуємо знайомити вас із звітами про роботу старостинських округів громади за 2021рік.

Дата: 21.01.2022 13:10

Звітує староста Ставищенського старостинського округу-Валентин Субин.

До Ставищанського старостинського округу входять населені пункти: Ставище, Кропивня, Зарубинка. Станом на 01.01.2022р. нараховується 197 дворів, населення округу складає 243 чоловік, з них:

• дітей дошкільного віку - 5

• дітей шкільного віку - 16

• дюдей пенсійного віку – 75

• працездатне населення – 138 чоловік

На території округу працює сільський клуб, сільська бібліотека та медичний пункт тимчасового базування.

Протягом року проводився благоустрій сіл, під час якого було здійснено наступні роботи: упорядкування територій населених пунктів, узбіччя доріг, прибирання території кладовища; видалення аварійно-небезпечних дерев, розчищення від кущів та чагарників на територій сіл, побілка та фарбування зупинок громадського транспорту, встановлення та фарбування огорожі біля адмінприміщення , ремонт та фарбування пам’ятника загиблим воїнам в с.Ставище, профілювання доріг місцевого значення.

У 2021 році в с.Ставище та с.Кропивня було проведено вуличне освітлення.

У рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» у 2021 році жителі округу отримали доступ до високошвидкісного інтернету.

Соціальним робітником відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальної допомоги Ушомирської сільської ради», обслуговується 8 одиноких та пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

Проводилися онлайн-заходи до різних свят. Старостинський округ взяв активну участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням на території округу громадського порядку.

Протягом року староста виконував обов’язки:

• ведення господарських книг

• видача довідок різного характеру

• оформлення субсидій

• прийом та оформлення документів на всі види допомог, пільг та компенсацій через «ІІС «Соціальна громада»

• ведення обліку військовозобов’язаних

• особистий прийом громадян

• участь у навчаннях та тренінгах

• участь у засідання виконавчого комітету пленарних засіданнях Ушомирської сільської ради та засіданнях її постійних комісій;

• представлення інтересів жителів села, здійснення комунікацію між владою та громадою села.

Наболілою проблемою жителів Ставищенського старостинського округу є відсутність стабільного автобусного сполучення. Рейсовий автобус за маршрутом «Коростень-Кропивня» їздить 4 рази на тиждень тільки зранку і то не завжди, що створює значні незручності жителям.Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (10 человек, люди сидят и обувь)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст «SHOT ON REDMI 9 AI QUAD CAMERA»)