Староста Білківського старостинського округу Віталій Прокопенко звітує про свою діяльність.

Дата: 20.01.2022 17:03

До Білківського старостинського округу входять село Білкаі Рудня Білківська Станом на 01.01.2022р. нараховується 236 дворів, населення округу складає 521 чоловік, з них:

• Дітей до 18 років – 138

• Людей пенсійного віку – 68

• Працездатне населення – 315 чоловік

На території округу функціонує Білківський ліцей «Ліцей Володимира Матвієнка», де навчається 98 дитини, Білківський ЗДО, якй відвідує 19 дітей, Будинок культури, сільська бібліотека та фельдшерський пункт.

За звітний період на території старостинського округу проведено наступні роботи:

- упорядкування територій населених пунктів;

- прибирання території кладовищ; видалення аварійно-небезпечних дерев, розчищення від кущів та чагарників територію кладовища, фарбування огорожі;

- упорядкування узбіччя доріг;

- побілка та фарбування зупинок громадського транспорту,

- впорядкування братської могили, 6.

- встановлено гранітні пам'ятні знаки біля Кургану слави загиблим солдатам

- забезпечення закладів освіти паливом

- висаджено у парку Володимира Матвієнка саджанці молодих дерев.

- проведено поточний ремонт двох кімнат в приміщенні Будинку культури для адміністративного приміщення старостинського округу

- закуплено оргтехніку та нові меблі для працівників адмінприміщення

- встановлено кондиціонери для обігріву Будинку культури

- заміна дерев'яних лавок на території Молодіжної естради та фарбування огорожі мостів

- проведено прибирання території білківської кринички.

- встановлено дитячий ігровий майданчик.

- встановлено вуличне освітлення в повному обсязі в селі Білка та Рудня Білківська.

- відремонтовано та перекрито дах будівлі "Молодіжної естради"

- відновлено міст по дорозі до села Рудня Білківська, який проходить через річку Уж, що перебував в аварійному стані.

Білківський ліцей «Ліцей Володимира Матвієнка» забезпечений необхідними дидактичними матеріалами, комп’ютерною технікою для проведення якісного освітнього процесу. Закуплено нові меблі для учнів та вчителів. Проведений поточний ремонт харчоблоку та обідньої зали, повністю оновлена матеріально-технічна база харчоблоку, закуплено посуд, побутова техніка. Налагоджено питтєвий режим у відповідності до санітарних норм. Проведено поточний ремонт навчальних приміщень ліцею, замінено 12 вікон на нові енергозберігаючі. Проведено очищення каналізаційної системи закладу.

Білківський ЗДО забезпечений необхідними матеріалами та обладнанням для повноцінного функціонування закладу. Для проведення якісного освітнього процесу закуплено ноутбук, принтер, дитячі меблі. Проведено ремонт аварійної стіни, підключене заклад до електромережі згідно встановлених норм.

У рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» у 2021 році всі установи соціальної сфери та жителі Білківського старостинського округу отримали доступ до високошвидкісного інтернету.

Соціальним робітником відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальної допомоги Ушомирської сільської ради», обслуговується 6 одиноких та пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

У старостинському окрузі є колектив аматорів, який бере активну участь у культурному та громадському житті громади разом з старостою.

Проводилися онлайн-заходи: День вишиванки , День матері,

Заходи до Дня партизанської слави, Новорічні привітання, Різдвяні колядки . Старостинський округ взяв активну участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням на території округу громадського порядку.

Основними проблемами Білківського старостинського округу є стан під’їзної дороги до с. Білка, яка перебуває на балансі Житомирської ОДА та відсутність автобусного сполучення через скорочення руху автобусів на приміському маршруті «Коростень-Білка. Даний маршрут проходить через 6 старостинських округів і це болюче питання викликає незручності та обурення жителів 10 населених пунктів.

На жаль, на місцевому рівні неможливо вирішити дане питання, тому місцева влада постійно звертається до Коростенської РДА, Житомирської ОДА з проханням вирішення даної проблеми.Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (14 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)