Староста Ришавського старостинського округу Олена Тичина інформує про свою діяльність.

Дата: 20.01.2022 15:11

До Ришавського старостинського округу входить село Ришавка. Станом на 01.01.2022р. нараховується 177 дворів (заселених дворів- 99; незаселених-78), населення округу складає 288 чоловік, з них:

• Дітей до 18 років – 48

• Людей пенсійного віку – 53

• Працездатне населення – 187 чоловік

На території округу функціонує Ришавська СЗШ І-ІІІст., де навчається 34 дитини, сільська бібліотека, сільський клуб та фельдшерський пункт. Село Ришавка має вуличне освітлення.

Протягом року проводився благоустрій сіл, під час якого було здійснено наступні роботи: упорядкування територій населених пунктів, узбіччя доріг, встановлено та пофарбовано огорожу на місцевому кладовищі; прибирання території кладовищ; видалення аварійно-небезпечних дерев, розчищення від кущів та чагарників територій старого та нині діючого кладовища, побілка та фарбування зупинок громадського транспорту, впорядкування братської могили, проведено поточний ремонт у сільському клубі, підтримання в належному стані дитячого майданчика (фарбування, викошування трави).

Ришавська СЗШ І-ІІІст забезпечена необхідними дидактичними матеріалами, комп’ютерною технікою для проведення якісного освітнього процесу. Налагоджено питтєвий режим у відповідності до санітарних норм.

У рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» у 2021 році жителі села Ришавка отримали доступ до високошвидкісного інтернету.

Жителі старостинського округу приєдналися до всеукраїнського проекту «Озеленення планети» та висадили невеличкий сквер в центрі села.

Соціальним робітником відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальної допомоги Ушомирської сільської ради», обслуговується 8 одиноких та пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

У старостинському окрузі є колектив аматорів, який бере активну участь у культурному та громадському житті громади разом з старостою.

У зв’язку з пандемією проводилися онлайн-заходи: День вишиванки , День матері,

Заходи до Дня партизанської слави, Різдвяні колядки. Старостинський округ взяв активну участь у святкуванні 30-річчя Дня Незалежності України.

Постійно здійснюється контроль за дотриманням на території округу громадського порядку.

Протягом року староста виконувала обов’язки:

• ведення господарських книг

• видача довідок різного характеру

• оформлення субсидій

• прийом та оформлення документів на всі види допомог, пільг та компенсацій через «ІІС «Соціальна громада»

• ведення обліку військовозобов’язаних

• особистий прийом громадян

• участь у навчаннях та тренінгах

• участь у засідання виконавчого комітету пленарних засіданнях Ушомирської сільської ради та засіданнях її постійних комісій;

• представлення інтересів жителів села, здійснення комунікацію між владою та громадою села.Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (12 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)