Розпочалися звіти старост по старостинських округах Ушомирської сільської ради.

Дата: 20.01.2022 13:09

Згідно вимог Закону України „Про місцеве самоврядування в України”, староста звітує перед жителями старостинського округу про свою діяльність не рідше одного разу на рік.

Сьогодні староста Калинівського старостату – Алла Андрієвська інформувала про свою діяльність за 2021 рік.

До Калинівського старостинського округу входять 4 населені пункти: Калинівка, Вишневе, Мошківка та Красногірка. Станом на 01.01.2022р. нараховується 96 дворів, населення округу складає 178 чоловік, з них:

• Дітей дошкільного віку – 6

• Дітей шкільного віку – 19

• Людей пенсійного віку – 54

• Працездатне населення – 99 чоловік

На території округу працює 2 сільських клуби, сільська бібліотека та фельдшерський пункт в селі Калинівка. Всі села округу мають вуличне освітлення.

Протягом року проводився благоустрій сіл, під час якого було здійснено наступні роботи: упорядкування територій населених пунктів, узбіччя доріг, встановлено та пофарбовано огорожу на місцевому кладовищі; прибирання території кладовищ; побілка та фарбування зупинок громадського транспорту,приведено в належний стан дві братські могили.

Проведено косметичний ремонт адмінприміщення в с. Калинівка , зроблено систему відливу,встановлено та пофарбовано бетонну огорожу біля адміністративної будівлі.

У селі Вишневе встановлено дитячий майданчик, який постійно підтримується в належному стані (фарбування, викошування трави).

У липні 2021року встановлено та пофарбувано огорожі біля сільських клубів села Вишневе та Калинівка. Проведені поточні ремонти в клубах та встановлено кондиціонери.

У населених пунктах округу працює 2 соціальні робітники відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальної допомоги Ушомирської сільської ради», які обслуговують 16 одиноких та пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

У старостинському окрузі є колектив аматорів, який бере активну участь у культурному та громадському житті громади разом з старостою.

Протягом року староста виконувала обов’язки:

• ведення господарських книг

• видача довідок різного характеру

• оформлення субсидій

• прийом та оформлення документів на всі види допомог, пільг та компенсацій через «ІІС «Соціальна громада»

• ведення обліку військовозобов’язаних

• особистий прийом громадян

• участь у навчаннях та тренінгах

• участь у засідання виконавчого комітету пленарних засіданнях Ушомирської сільської ради та засіданнях її постійних комісій;

• представлення інтересів жителів села, здійснення комунікацію між владою та громадою села.Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)