Центр надання адміністративних послуг Ушомирської сільської ради

Дата: 10.01.2022 12:51

Центр надання адміністративних послуг Ушомирської сільської ради утворено 27.03.2021 року та створено 13 віддалених робочих місць в старостинських округах громади. Рішенням сесії сільської ради затверджено перелік адміністративних послуг, які надаватимуться через ЦНАП та розпочато прийом громадян адміністраторами Центру з 1 квітня 2021 року.

Протягом 2021 року в Центрі надано 3438 послуг, з них 680 послуг на віддалених робочих місць у селах громади. Найбільшим попитом серед населення нашої громади протягом року користувались послуги по видачі відомостей з Державного земельного кадастру – 1407 послуг або 41% від загальної кількості прийнятих заяв, з реєстрації місця проживання особи та видачі довідок про реєстрацію місця проживання – 969 послуг або 28% опрацьованих заяв, державної реєстрації нерухомого майна - 784 послуг або 23%, 180 соцільних послуг з оформлення допомог, пільг, житлових субсидій, а також вклеювання фотокартки до паспорта по досягненню 25-ти та 45-ти річного віку - 65 послуг або 2%.

Досягненнями у сфері надання адміністративних послуг 2021 року є:

- суб’єкти звернення мають змогу поділитися цифровими копіями документів за допомогою застосунку Дія автоматично передавши їх до відділу ЦНАП без паперових копій;

- підписано меморадум про співпрацю з Горщиківською територіальною громадою щодо надання адміністративних послуг жителям їх громади;

- адміністратори працюють в ІС «Вулик» завдяки чому ЦНАП сільської ради бере участь в системі онлайн моніторингу якості надання адміністративних послуг;

- з 01 квітня 2021 року ЦНАП проводить реєстрацію місця проживання особи за допомогою автоматизованої системи «Реєстр територіальної громади»; на даний час існує можливіть зміни місця реєстрації онлайн та забезпечено можливість опрацювання розділу «Е-повідомлення»;

- надіслано на підпис меморандум про співпрацю з ДРАЦС для забезпечення в подальшому надання комплексної послуги «є-Малятко»;

Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Ушомирської сільської ради і надалі буде навчатись та вдосконалюватись, враховувати Ваші потреби шановні відвідувачі, дбати про зручність та комфорт, прислухатись до Ваших побажань і зауважень. Ми працюємо для ВАС!Нет описания фото.

Возможно, это изображение (3 человека и в помещении)