У рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» триває конкурсний відбір поліцейських офіцерів по обслуговуванню Ушомирської територіальної громади

Дата: 21.12.2021 08:32

Сьогодні в м. Київ відбувся другий етап конкурсного відбору кандидатів, До складу комісії входять представники Національної поліції України та сільський голова Ушомирської громади. У конкурсному відборі беруть участь шість претендентів на посаду: капітан поліції Лось Вадим Петрович, лейтенант поліції Маліновський Сергій Сергійович, капітан поліції Іскрицький Микола Кліментійович, старший лейтенант поліції Куліш Федір Михайлович, капітан поліції Губаренко Руслан Васильович, капітан поліції Яценко Ольга Василівна.

Стати поліцейськими офіцерами громади можуть тільки чинні поліцейські. Для того, щоб отримати цю посаду, їм потрібно успішно пройти тестування, співбесіду та поліграф, а згодом пройти навчання, яке включає практичні навички, опанування специфіки поліцейської діяльності в сільській місцевості та вивчення основ «Сommunity Рolicing».Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек)

Возможно, это изображение (1 человек, в помещении и офис)

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)