Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 02.12.2021 14:35

Сьогодні, 02 грудня, перша заступниця голови Житомирської ОДА під час онлайн-брифінгу розповіла про епідемічну ситуацію в області та проведення вакцинальної кампанії проти коронавірусу.

Так, минулої доби на Житомирщині зафіксовано 743 нові випадки захворювання на COVID-19 та 8 жителів області померли.

«Медична система області продовжує боротьбу з коронавірусом. Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 1054 хворі на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 784 людини. Під апаратами ШВЛ – 51. В області хворих на COVID-19 приймають 24 лікарні», – сказала Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також повідомила, що за минулий тиждень проведень понад 43 тисячі щеплень. Вчора в області проведено 5512 щеплень від COVID-19, зокрема першою дозою – 1701, другою дозою – 3811. Відсоток вакцинованих працівників освіти складає 84,3%, медицини – 90,6% та державних службовців –  97,2%.

«Зараз у лікарнях знаходиться лише 13,3% хворих, які отримали щеплення. Решта 86,7% пацієнтів із важким перебігом хвороби – невакциновані», — додала Наталія Остапченко.

Нагадуємо, що вже з 06 грудня увійдуть в дію нові правила карантину, які передбачають значні посилення карантинних обмежень.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

FacebookTwitterПоширити