Містобудівні умови та обмеження відтепер можна отримати онлайн

Дата: 02.12.2021 11:37

Фото без опису
Цифровізація будівельної галузі триває! Містобудівні умови та обмеження відтепер можна отримати онлайн.

Нова послуга доступна в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва та на порталі Дія ??? https://bit.ly/Mistobudivni_Umovy_Diia

Це 10 хвилин вашого часу. Додайте скан топографо-геодезичного плану. Скан документа, що підтверджує право власності, користування земельною ділянкою, буде вам потрібен лише у випадку, якщо право власності на землю не внесено до Реєстру нерухомості. Далі підпишіть усе своїм КЕП.

Після цього заява направиться до органу містобудування та архітектури за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо в земельної ділянки кілька власників — усі вони отримають сповіщення про підписання заяви.

Раніше ви повинні були скласти кошторис, отримати витяг з реєстру речових прав, а також отримати у письмовому вигляді згоду співвласників та завірити її в установленому законом порядку, та з купою папірців відвідати місцеву архітектуру чи ЦНАП.

?Чому це важливо?

Отримання містобудівних умов та обмежень — це перший етап офіційного оформлення великих будівельних об’єктів, під час якого визначаються контури майбутньої забудови.
???? Саме містобудівні умови та обмеження є основним документом, без якого неможливо отримати дозвіл на будівництво багатоквартирних будинків та більшості промислових об’єктів. Адже у ньому йдеться про можливу поверховість та щільність забудови, відступи будинків від інших будівель та червоних ліній.