Відбулася дванадцята сесія восьмого скликання Ушомирської сільської ради.

Дата: 01.12.2021 15:52

Депутати розглянули та прийняли рішення, проекти яких були включені до порядку денного:

- Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій закладів освіти Ушомирської сільської ради на 2022 рік.

- Про затвердження Програми організації безкоштовного харчування вихованців у закладах дошкільної освіти Ушомирської сільської ради на 2022 рік.

- Про затвердження Програми безкоштовного підвезення педагогічних працівників, працівників та учнів закладів освіти Ушомирської сільської ради до місця роботи та у зворотному напрямку на 2022 рік.

- Про затвердження Положення про відділ освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради у новій редакції.

- Про Комплексну програму розвитку фізичної культури і спорту Ушомирської громади на 2022-2026 роки.

- Про внесення змін до штатного розпису закладу загальної середньої освіти Ушомирської сільської ради.

- Про затвердження комплексної Програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Ушомирської сільської ради на 2022 – 2026 роки.

- Про внесення змін до Програми стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Ушомирської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства « Центр первинної медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради на 2020-2022 роки.

- Про внесення змін до додатку № 3 Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Ушомирської сільської ради на 2021-2025 роки.

- Про внесення змін до Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП ЦПМСД Ушомирської с/р на 2021-2023 роки.

- Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради на 2021 рік.

- Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради на 2022 рік.

- Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ушомирська аптека» на 2021-2022 роки.

- Про внесення змін до бюджету Ушомирської сільської територіальної громади на 2021 рік.

- Про внесення змін до рішення Ушомирської сільської ради від 22.12.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників апарату Ушомирської сільської ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради на 2021 рік».

- Про присвоєння старостам рангів посадових осіб місцевого самоврядування.

- Про затвердження Програми фінансового забезпечення витрат та інших видатків, пов’язаних з діяльністю Ушомирської сільської ради на 2022 рік.

- Про внесення змін до рішення 11 сесії VІІІ скликання № 380 від 29.10.2021 року «Про надання згоди на передачу нежитлових приміщень комунальної власності Ушомирської сільської ради в оренду та включення до Переліку другого типу».

- Про надання згоди на передачу нежитлових приміщень комунальної власност Ушомирської сільської ради в оренду та включення до Переліку першого типу.

- Про затвердження Програми відшкодування витрат на відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 і 2 категорії один раз на рік до будь якого пункту України і назад Ушомирської сільської ради на 2022-2023 роки.

- Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати.

за пільговий проїзд окремих категорій громадян Ушомирської сільської ради.

автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2022 рік.

- Про затвердження Програми по відшкодуванню коштів за перевезення пільгових категорій населення Ушомирської сільської ради залізничним транспортом на 2022рік.

- Про затвердження Програми Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послугина 2022 рік.

- Про затвердження Місцевої цільової програми розвитку культури в Ушомирській територіальній громаді на 2022-2024 роки.

- Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ушомирської сільської ради на 2022 рік.

- Земельні питання.Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)