УВАГА! З 30 жовтня в Житомирській області діятиме червоний рівень епіднебезпеки.

Дата: 27.10.2021 15:55

На жаль, чергова хвиля пандемії не оминула й Житомирщину. Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення про введення з 30 жовтня на територіях Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей найвищого рівня карантинних обмежень – «червоної зони».

???? Тож, які обмеження передбачає «червона» зона? Насамперед, буде заборонено:

???? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;

???? робота торговельно-розважальних центрів та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;

???? робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

???? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;

???? проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

???? робота закладів культури.

? Водночас, ці обмеження не будуть розповсюджуватися на заклади, де усі без винятку співробітники, відвідувачі закладів або учасники заходів матимуть повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену «зеленим» COVID-сертифікатом.

Разом з тим, робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів продовжується, але з обов'язковим дотриманням протиепідемічних правил. Крім того, за потреби територіальні громади Житомирщини додатково посилюватимуть протиепідемічні правила.

Тож, шановні жителі громади, вчергове закликаємо дотримуватися всіх протиепідемічних заходів та якомога швидше отримувати щеплення в пунктах та центрах масової вакцинації. Тільки так ми зможемо подолати коронавірусну хворобу та отримати можливість мінімізувати вплив карантинних обмежень на наше життя.

Всім здоров’я! Бережіть себе і своїх рідних!Возможно, это изображение (текст)