На годину – спомин «Життя мов сполох», присвячену загиблим воїнам –землякам, у будинок культури с.Поліське з’їхались їх рідні та близькі .

Дата: 12.10.2021 10:28

Горить свіча і пам`яті сльоза,

І кожне серце болем огортає.

Земля ридає, плачуть небеса-

Війна синів найкращих забирає.

Їх взяв Господь, щоб ангелом в раю

В його садах навічно проживали…

Вони завжди залишуться в строю,

У материнськім серці і навіки з нами.

Кажуть, що Всевишній забирає на небо найкращих. Адже серед них найкращі українці, цвіт нації, серед них наші земляки- Ян Даманський, Віктор Бутрик, Олександр Іваненко та Юрій Броник, які не задумуючись пішли боронити кордони держави і віддали найдорожче – своє життя.

Не затьмариться память про героїв, яку ми плекаємо із вдячністю за можливість жити під мирним небом, адже у спогадах вчителів, однокласників, які лунали на зустрічі, загиблі залишаються живими.Возможно, это изображение (4 человека)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст «вчна слава героям землякам юpin броник яндаманський геро? не вмирають! бутрик BiKTop»)

Возможно, это изображение (5 человек, цветок и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Лидия Власенко и Татьяна Лиханова, люди стоят и в помещении)