Децентралізація: 70% територіальних громад створили Центри надання адмінпослуг, – дані моніторингу Мінрегіону

Дата: 11.10.2021 11:49

Населення більше 1000 територіальних громад в Україні отримують послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП). Про це свідчать дані Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, проведеного Мінрегіоном станом на 7 жовтня 2021 року.

Всього в Україні діє 1047 ЦНАПів, з яких 1003 – в територіальних громадах. До кінця 2021 року в громадах мали б почати роботу ще 73 центри надання адміністративних послуг.

«Нагадаю, що в центрі уваги реформи місцевого самоврядування – людина і, як один з важливих факторів комфорту її життя, надання якісних адміністративних послуг. Держава системно проводить цю політику. 70% територіальних громад вже обслуговують своє населення через Центри надання адміністративних послуг.  Більше семи десятків таких центрів мали б відкритися до кінця цього року. Це ще одна потужна історія успіху основоположної реформи якісних змін у всіх сферах життя країни», – прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

У забезпечення населення доступними послугами лідирують громади Івано-Франківської області – 98% створили ЦНАПи; Львівської – 95% та Черкаської – 91%.

Більше даних Моніторингу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, який проведений за шістьма критеріями, вже на порталі «Децентралізація» (ЗАВАНТАЖИТИ 3,5 МБ).

FacebookTwitterПоширити