ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 28.09.2021 19:08

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! | Ушомирська громада

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

щодо врахування громадських інтересів у процесі громадських слухань стратегічної екологічної оцінки громадського обговорення детального плану території земельної ділянки площею 24 га (кадастровий номер 1822384400:01:000:0100) щодо зміни цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», яка розташована на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області»

В процесі проведення громадського обговорення проекту громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, площею 24 га (кадастровий номер 1822384400:01:000:0100) щодо зміни цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», яка розташована за межами населених пунктів на території Ушомирської  сільської ради Коростенського району Житомирської області»  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, що є невід’ємною частиною розділу «Охорона навколишнього природного середовища» Детального плану території, пропозиції та зауваження громадськості не надходили.

При проведенні громадських слухань пропозиції та зауваження громадськості не надходили не надходили. Протокол проведення громадських слухань від 16.08.2021 року у додатку.

Рішення