Велике будівництво на Житомирщині: Жителі області повинні оперативно отримувати медичну допомогу у найкращих умовах, – Віталій Бунечко на відкритті амбулаторії

Дата: 08.09.2021 08:33

У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.

07 вересня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко відкрив ще одну амбулаторію – у селі Нові Вороб’ї Малинської громади.

«Раніше за медичною допомогою жителям Нових Вороб’їв потрібно було їздити до лікарні у Малині. А це – більш ніж 16 км, що не дуже зручно, особливо для людей поважного віку. З відкриттям нової амбулаторії ця проблема буде повністю вирішена. Для нас головне, що жителі області повинні оперативно отримувати медичну допомогу у найкращих умовах та максимально наближено до місця їх проживання», – наголосив Віталій Бунечко.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, будівництво амбулаторії було розпочато у 2018 році.

Проєктом було передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 320,0 м кв.

Відповідно до спільного брендбуку Мінрегіону та МОЗ, будівля амбулаторії містить: 2 кабінети лікаря, кабінет щеплень, процедурну, перев’язочну, оглядову, кімнати для персоналу, зони очікування, кімнату здоров’я/лекторій/дитячий куточок та ряд інших приміщень.

Під час будівництва амбулаторії дотримано усіх вимог щодо створення безбар’єрного простору.

Нова амбулаторія обслуговуватиме більше тисячі жителів Малинської громади, зокрема із сіл Нові Вороб’ї, Старі Вороб’ї, Будо-Вороб’ї та Морозівка.

Наразі будівельні роботи на об’єкті повністю завершені та встановлено медичне обладнання.

Також за кошти Субвенції для медичних працівників амбулаторії придбано службовий автомобіль марки «Рено Дастер».

«Загальна вартість будівництва амбулаторії склала понад 9 мільйонів гривень. Частка співфінансування Малинської громади – понад 10%, що свідчить про пріоритетність медичного напрямку для керівництва громади та готовність до реалізації нових проєктів у рамках обласних і державних програм. Наразі нова амбулаторія готова надавати професійну медичну допомогу жителям громади», – додав голова Житомирської ОДА.

Загалом у рамках президентської програми в Житомирській області вже відкрито 17 амбулаторій для надання медичних послуг жителям Гришківців, Райгородку, Нової Борової, Курного, Краснополя, Першотравневого, Гладковичів, Семенівки, Дубрівки, Білилівки, Водотиї, Високого, Підлубів, Квітневого, Краснополя та Соколева та сусідніх населених пунктів територіальних громад.

Нагадаємо, що 02 вересня Віталій Бунечко відкрив чергову амбулаторію у смт Нова Борова Житомирського району.

Довідково. Підрядник – ТОВ «УКРВИШБУД».